„Judėk pirmyn į sveiko miesto uostą!“

2013 m. gegužės 22 d. Girulių paplūdimyje vyko tarptautinio projekto „Vaikas - fizinio aktyvumo skatintojas šeimoje“ sporto šventė „Draugystės laivas“. Ši šventė uostamiesčio ikimokyklinių įstaigų kūno kultūros auklėtojų iniciatyva vyksta jau daugiau nei dešimt metų. O šiemet ir mes, kaip respublikinės asociacijos „Sveikatos želmenėlis“ nariai,  buvome pakviesti įsijungti į „Fizinio aktyvumo viruso“ renginį ir kūrybiškai, prasmingai paminėti Sveikatingumo metus bei maloniai praleisti laiką.

„Judėk pirmyn į sveiko miesto uostą!“ - tokiu šūkiu mažuosius sveikuolius – jūreivius pasitiko Girulių miškas.

Mūsų darželio komanda: jūreiviai - „Čiauškučių“ grupės ugdytiniai, laivo kapitonė - auklėtoja Vida Urbonienė, bocmanas - kūno kultūros instruktorė Audronė Jociuvienė, pasipuošę šventine atributika, pristatė savo šūkį ir išradingai sukurtu savo kurėnų laivu, „plaukė“ jūrinių kliūčių ruožais nusėtu miško takeliu į pajūrį. Kurėnų laivas „švartavosi“ Girulių paplūdimio pakrantėje, kurioje dalyvavo „Jūrininkų“ mankštoje, atliko įvairias sportines užduotis: stebėjo horizontą, irklavo, traukė tinklą, plovė denį, žaidė žaidimus: „Tinklas ir žuvys“, „Krokodilas“.  Šventės pabaigoje visi dalyviai iškilmingai paleido balioną su jūreivišku palinkėjimu Klaipėdos miestui „Te saugo Tave kopų smėlis ir jūra mėlyna!“.

„Mažųjų laivelių“ komandos buvo apdovanotos atminimo dovanėlėmis, padėkos raštais.

Po šventės  visi atvykusieji mėgavomės paplūdimiu – smėliu, saule, vandeniu, grynu oru bei laimingi ir patenkinti grįžome namo.